Наші ігри

Arizona Sunshine

Зомбі-апокаліпсис у віртуальній реальності! "Arizona Sunshine"® - це шутер від першої особи, створений виключно для віртуальної реальності і занурює вас у постапокаліптичний світ південного заходу Америки, що кишить зомбі.

Дивитися відео

Elven Assassin

Elven Assassin – найпопулярніший мультиплеєр у жанрі аркадного шутера. Ми радимо цю гру всім, хто вперше занурюється у віртуальну реальність: простий принцип, зрозуміла механіка дій та лише одна кнопка на контролері.

Дивитися відео

Pavlov VR

Pavlov vr — багатокористувацький шутер у віртуальній реальності з великим акцентом на функціях спільноти. Реалістичні функції перезавантаження та швидкий бій як частина основного досвіду.

Дивитися відео

Serious Sam VR: The Last Hope

Serious Sam VR: The Last Hope — комп'ютерна гра студії Croteam в жанрі трьохвимірного шутера від першого обличчя із серії Serious Sam

Дивитися відео

Job Simulator

Job Simulator – аркадний симулятор із використанням фізики для пристроїв віртуальної реальності. Гравцям належить стати на місце звичайного працівника, який бавить свій день на неабиякому робочому місці.

Дивитися відео

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx - це повернення Valve у всесвіт Half-Life у віртуальній реальності. Це історія неможливої ​​боротьби з жорстокою расою прибульців, відомої як Альянс. Події відбуваються між Half-Life та Half-Life 2. Ви граєте за Алікс Венс, і ви єдиний шанс людства на порятунок.

Дивитися відео

After The Fall

After the Fall - це розрахований на багато користувачів VR-шутер, події якого розгортаються в обледенілих руїнах Лос-Анджелеса через 20 років після занепаду людства. На гравців чекає динамічна і видовищна сюжетна кампанія, яку можна проходити як поодинці, так і по мережі, а також кілька мережевих режимів.

Дивитися відео

SUPERHOT VR

SUPERHOT VR – спеціальна версія гри для пристроїв віртуальної реальності. На вас чекає інноваційна схема управління, яка дозволить грати всім тілом та зупиняти час за допомогою завмирання на місці вашого справжнього тіла.

Дивитися відео

GORN

GORN - це аркадний VR-екшн, де гравці борються на аренах у ролі гладіаторів. На гравців чекають безліч видів зброї, реалістична фізика і заснована на ній бойова система, що дозволяє творити з противниками різні погані речі.

Дивитися відео

Phasmophobia

Phasmophobia VR – це унікальна та інноваційна гра у жанрі жахів, де ви та ваша команда мисливців за привидами досліджуєте занедбані будівлі та місця у пошуках свідчень паранормальної активності.

Дивитися відео

Budget Cuts

Budget Cuts - це VR-гра, в якій ви спритно пробираєтеся, прокрадаєтесь або з боєм та бризками машинного масла пробиваєтеся через ворожий офіс! Ви працюєте на мегакорпорацію «Транскорп», штампуючи печатки на документи та збираючи по порядку папірці!

Дивитися відео

Zero Caliber VR

Zero Caliber VR - це захоплюючий шутер від першої особи, який дозволяє гравцям поринути у світ майбутнього, де уряд США втратив контроль над своїми військовими базами. Вам доведеться пройти через безліч завдань та випробувань, щоб повернути контроль над базами та врятувати світ від загрози.

Дивитися відео

Sairento VR

Sairento VR — це «рольовий бойовик» для ВР: недалеке майбутнє, Японія, ви — член таємної організації «Безмовні», в якій практикують кодекс та бойові вміння давніх самураїв та ніндзя.

Дивитися відео

Space Pirate Trainer

Space Pirate Trainer – це офіційна тренувальна програма у віртуальній реальності для тих, хто хоче стати космічним піратом. Space Pirate Trainer стала однією з перших ігор для нового покоління пристроїв віртуальної реальності і з того часу постійно розвивалася, щоб покращити геймплей та загальну якість гри.

Дивитися відео

Swords of Gargantua

SWORDS of GARGANTUA – це брутальний рольовий екшн для VR-пристроїв, в якому гравці борються із вселенським злом за допомогою холодної зброї. Головне завдання – перемогти величезного боса Гаргантюа, що мешкає на дні гігантської вежі.

Дивитися відео

Poisoner

Пориньте в похмурий атмосферний трилер. Ви поліцейський детектив йдете по слідах небезпечного злочинця. Ви повинні вирішити складну логічну головоломку, щоб втекти з підвалу, поки не пізно.

Дивитися відео

Batman™: Arkham VR

Batman Arkham VR - це VR-гра про Бетмена, де гравець має «використовувати легендарні гаджети Бетмена, щоб запобігти змові, що загрожує життям його найближчих союзників».

Дивитися відео

Dimension Hunter VR

Dimension Hunter дозволяє вам зануритися в ретро-аркадну ігристість з унікальним вибором вільного або рейкового руху. Швидка, жорстка, плавна ігрова механіка з унікальним, але знайомим стилем коміксів із бійнею та кров’ю.

Дивитися відео

Mace and Grace

Mace and Grace – гра в середньовічному сеттингу, в якій ви захищаєте свою територію, запобігаючи атакам ворожої армії. Застосуйте фантазію, розбивайте ворожих лицарів: булавою, сокирами, списами, кулаками і навіть вогненним диханням.

Дивитися відео

Sam & Dan: Floaty Flatmates

Ой, світ затоплений! О ні, є ще й справді велика акула! Ви пережили апокаліпсис, застрягли у своїй квартирі, зовсім самі, такі сумні... Через дорогу є ще один хто вижив. Давайте помахаємо один одному, попрацюємо разом і обоє дістанемося човна, щоб дістатися до безпечного місця!

Дивитися відео

The Walking Dead: Saints & Sinners

The Walking Dead: Saints and Sinners - динамічний шутер з виглядом від першої особи у всесвіті "Ходячих мерців" для пристроїв віртуальної реальності. Гра перенесе вас у постапокаліптичний Новий Орлеан, який після зомбі-епідемії перетворився на пустелю.

Дивитися відео

Thumper

Thumper — неймовірно динамічна музична аркада в психоделічному стилі, яка супроводжується гуркотливим саундтреком, лазерними ореолами та райдужними променями.

Дивитися відео

Tilt Brush

Tilt Brush дозволяє малювати у тривимірному просторі за допомогою віртуальної реальності. Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою тривимірних мазків пензля, зірок, світла та навіть вогню. Ваша кімната — це ваше полотно. Ваша палітра – це ваша уява.

Дивитися відео

TO THE TOP

TO THE TOP - це VR-гра, в якій гравці повинні дістатися вершини локації якнайшвидше, бігаючи, стрибаючи і чіпляючись за різні об'єкти. Всього в грі передбачено понад 30 рівнів, кожен з яких пропонує нові цілі та випробування.

Дивитися відео